Wózki Mutsy – przyjemność spacerowania

 
Krasnal Coral
719.00 PLN
Maxi-Cosi Mura ...
1932.00 PLN
EmJot HiTreec
1049.00 PLN
 

Zwrotne, komfortowe, łatwe w użytkowaniu i bardzo ergonomiczne wózki, dzięki którym spacer jest prawdziwą przyjemnością zarówno z perspektywy dziecka, jak i rodzica.

Wózek Mutsy Evo

Bardzo ergonomiczny i kompatybilny wózek z regulowanym siedziskiem. Wielostopniowa regulacja pozwala na optymalne ułożenie dziecka. Siedzisko można obrócić przodem lub tyłem d kierunku jazdy. Z perspektywy rodzica istotna będzie możliwość dopasowania rączki wózka do wzrostu, co czyni prowadzenie wózka wygodniejszym. Śmiało można wybrać się z dzieckiem na zakupy, bo wózek ma wbudowany pojemny kosz. Dużą zwrotność wózka Mutsy Evo zapewniają przednie koła obracające się o 360°.

Wózek Mutsy Transporter

Uniwersalny, kompaktowy wózek zapewniający dziecku komfort podróżowania. Rodzice będą zadowoleni ze sporej przestrzeni na nogi, która bardzo często jest ograniczona i utrudnia płynne prowadzenie wózka, bo trzeba za nim dreptać. Wózek Mutsy Transporter nie stwarza takiego problemu, można iść szybkim, pewnym krokiem. I to nawet po bardzo nierównych terenach. Trzeba jedynie wówczas zablokować koła w jednej pozycji, by manewrowanie było prostsze.

Wózek Mutsy Easy rider

Bardzo lekka, praktyczna spacerówka z optymalnie zwrotnymi kołami obrotowymi. Wyjątkowo kompaktowy wózek, który po złożeniu może zaskoczyć. Przypomina bowiem parasole i zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Dzięki temu można zabrać wózek w każdą podróż. Komfort prowadzenia zapewniają dwie ergonomiczne rączki.

Wózek Mutsy Urban Rider

Głęboko – spacerowy wózek w sportowym stylu. Solidny stelaż i pompowane koła gwarantują bezpieczne spacerowanie. Przestronna gondola z miękkim, piankowym materacykiem sprawdza się nie tylko latem, ale też zimą, kiedy dziecko jest cieplej ubrane i potrzebuje więcej miejsca dla swobodnych ruchów. Wózek można łatwo zamontować i zdemontować.

Wózek Mutsy 4rider single spoke next

Bardzo solidny i bardzo wygodny wózek, którymi można spacerować nie tylko po miejskich chodnikach, ale też po piaszczystej plaży. Wózek można w prosty sposób zamienić z głębokiego na spacerówkę. Jego złożenie jest również banalne. Stelaż składa się nawet z zamontowanym siedziskiem. Wózek Mutsy 4rider dostępny jest aż w 18 wariantach kolorystycznych. Do tego stelaż w 3 odcieniach. Można go dopasować naprawdę precyzyjnie do własnych upodobań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>